گروه صنعتی بوذرجمهر

گروه صنعتی بوذرجمهر همواره رضایت کارفرما از کار انجام شده را سر لوحه فعالیت های خود قرار داده است.

گروه صنعتي بوذرجمهر جهت مشاركت در پروژه هاي عمراني و ساختماني و کشاورزی در سال 1363 در شهرك صنعتي راوند كاشان تأسيس گرديد و اكنون پس از گذشت  36  سال يكي از پيشروان اين صنعت مي باشد.

گروه صنعتي بوذرجمهر در سال هاي اخير در زمينه‌هاي مختلف صنعتي پيشرفت‌هاي قابل توجهي داشته است.

اين پيشرفت ها خصوصاً در زمينه فعاليت هاي عمراني، زير بنايي و ابنيه و سازه های گلخانه بسيار گسترده بوده و گروه صنعتي بوذرجمهر اين افتخار را دارد كه توانسته است همگام با اين پيشرفت‌ها، امكانات طراحي و توليد خود را توسعه و ارتقا داده و در بسياري از پروژه هاي بزرگ داخلي و خارجي حضور مؤثر داشته باشد.

مأموريت اين گروه صنعتي اين بوده كه با تلاش و پيگيري خود طرح هاي نوين مطابق با پيشرفت هاي روز دنيا را با حداكثر دقت، كيفيت و هماهنگي با خواسته‌هاي كارفرمايان محترم ارائه نمايد.

گروه صنعتي بوذرجمهر جهت به روز نمودن توليد صنعتي خود به همراه سرعت و دقت بالاي اجرا ، خود را به تجهيزات و ماشين‌آلات تمام اتوماتيك مطابق با آخرين و به روزترين تكنولوژي دنيا تجهيز نموده است

خدمات فني و مهندسي

نظر به تجربه طولاني گروه صنعتي بوذرجمهر در انواع پروژه هاي ساختماني و عمراني و کشاورزی (سازه گلخانه)، هم اكنون اين افتخار را دارد كه با رفع چالشهاي فني و مهندسي انواع پروژه ها با ارائه طرحهاي مؤثر با در نظر گرفتن صرفه جويي در هزينهها و زمان، كمك شاياني به پيمانكاران در اجرا و اتمام هر چه موفق تر پروژه ها نمايد.

گروه صنعتي بوذرجمهر بهترين، ايمنترين و مناسبترين سازه گلخانه ای و سيستم قالب و داربست خود را با برترين نرم افزارهاي طراحي فني و مهندسي نظير SAP و ANSYS انجام داده و بر مبناي آن نقشه هاي چيدمان و مونتاژ قطعات براي انواع پروژههاي گلخانه ای و عمراني و ساختماني به پيمانكاران ارائه و طي جلسات مشترك كليه موارد فني و الزامات اجرايي به مجريان منتقل مي گردد.